Speed
Parkiet
Michał Krużmanowski

O firmie

Moja firma Speed Parkiet Michał Krużmanowski nie ma długiej historii. Jednak nie oznacza to, że stawiam swoje pierwsze kroki w branży parkieciarskiej. Wręcz przeciwnie. Już od wielu lat wykonuję różnego rodzaju usługi parkieciarskie, jak cyklinowanie, szczotkowanie i barwienie podłóg drewnianych czy usuwanie subitu.

Dlatego mogę się pochwalić sporym doświadczeniem. Jestem cykliniarzem, który ma swoją renomę na rynku warszawskim i grono zadowolonych klientów.

Dotychczas pracowałem dla innych firm, ale w końcu postanowiłem zacząć wykonywanie usług parkieciarskich na własny rachunek. Dzięki temu biorę całkowitą odpowiedzialność za wykonaną pracę, co doceniają klienci.

piękne wnętrze z drewnianą podłogą

Podłogi, schody i tarasy drewniane, parkiety jak nowe

Specjalizuję się w usługach renowacyjno-konserwacyjno-pielęgnujących związanych z podłożem drewnianym. Dysponuję odpowiednim, bardzo nowoczesnym sprzętem bezpyłowym. Dzięki temu bez problemu przywracam naturalne piękno parkietom, mozaikom, deskom podłogowym czy tarasowym.

Nazwa firmy nie jest przypadkowa, ponieważ powierzone prace wykonuję naprawdę szybko. Co ważne, z dbałością o każdy detal. Szybkość nie oznacza zatem słabszej jakości – wręcz przeciwnie, o czym przekonują się kolejni moi zadowoleni klienci.

Jestem w stanie zrealizować także te najbardziej wymagające zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości. Służę też doradztwem np. w zakresie wybranej technologii barwienia podłogi drewnianej.

Dlaczego firma parkieciarska Speed Parkiet Michał Krużmanowski?

Doświadczenie, które gwarantuje wysoki poziom usług.

Profesjonalny i nowoczesny sprzęt, dzięki czemu praca jest szybka i nie generuje uciążliwego pyłu.

Fachowe doradztwo dla osób niezdecydowanych.

Solidnie wykonana praca w korzystnych cenach.

Gwarancja na przeprowadzone usługi parkieciarskie.

Solidny parkieciarz w Warszawie?

Postaw na Speed Parkiet Michał Krużmanowski, a na pewno się nie zawiedziesz.