CENNIK
CYKLINOWANIA
WARSZAWA i okolice

Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje cyklinowanie w Warszawie zależy od kilku czynników. Dlatego zawsze wyliczane jest indywidualnie.

Na ostateczną cenę wpływa:

  • rodzaj podłoża drewnianego (parkiet, mozaika, deski),
  • metraż powierzchni wymagającej odnowienia,
  • poziom zniszczenia podłogi (cena cyklinowania parkietu mocno zniszczonego bywa wyższa ze względu na konieczność kilkukrotnego szlifowania oraz uzupełniania ubytków),
  • miejsce przeprowadzonych prac (Warszawa czy jej okolice).
uścisk dłoni pieczętujący umowę

Dodatkowo należy uwzględnić koszty materiałów wykończeniowych, czyli lakieru lub oleju, wosku czy farby do drewna.

Najtańsze lakiery jednoskładnikowe niekonieczne są dobrym wyborem, jeśli zależy na długotrwałym efekcie. Lepiej zdecydować się na nieco droższe lakiery dwuskładnikowe, które charakteryzuje większa odporność na ścieranie.

Ciekawym rozwiązaniem okazuje się również zastosowanie oleju lub wosku. Cena cyklinowania w Warszawie zależy zatem również od rodzaju materiału wykończeniowego.

W związku z tym zapraszam do kontaktu, aby dokładnie omówić wszystkie szczegóły. Konkretny kosztorys prac cykliniarskich jest możliwy dopiero po oględzinach.

Nie działaj samodzielnie – postaw na profesjonalne usługi

Nie polecam prób samodzielnej renowacji zniszczonej podłogi drewnianej, i to z kilku powodów.

Po pierwsze

Potrzebny jest dobrej jakości sprzęt. Jednorazowy zakup cykliniarki, szlifierki i polerki zupełnie się nie opłaca. Owszem, można skorzystać z usług wypożyczalni, ale…

Po drugie

Nieumiejętne przeprowadzone szlifowanie powoduje więcej strat niż zalet wynikających z wykonania robót we własnym zakresie. Osoby, które nigdy wcześniej nie zajmowały się cyklinowaniem mogą mieć duże trudności z opanowaniem maszyny, aby nie uszkodzić parkietu i nie przyczynić się do powstania nieestetycznych wgłębień.

Po trzecie

Należy także wiedzieć, w jaki sposób uzupełnić ewentualne ubytki w drewnie, aby nie były później widoczne.

Po czwarte

Doświadczonemu parkieciarzowi cala praca zajmuje zdecydowanie mniej czasu, co też ma znaczenie.

wnętrze mieszkania

W związku z powyższym lepiej zamówić kompleksową obsługę, ponieważ oznacza to oszczędność czasu, wygodę i doskonale efekty.

Cena cyklinowania parkietu w Warszawie razem z moją firmą jest naprawdę korzystna. To rozsądna inwestycja w piękną i naturalnie wyglądającą podłogę drewnianą, której będą zazdrościć wszyscy goście.

Zapraszam do galerii zdjęć. Można tam zobaczyć, jak przebiega sama praca oraz jak pięknie wygląda odnowiona podłoga drewniana. W razie jakichkolwiek pytań służę swoją pomocą.